Veškeré zboží skladem | 60 barevných variant | Velký výběr motivů | Zavolejte nám +420 739 676 015

Samolepky na zeď lodě

Tento speciální materiál z PVC se dá lehce zaměnit s daleko levnější vinylovou PVC folií, která vypadá stejně, ale liší se právě v použitém lepidle, na první pohled koncový uživatel nepozná rozdíl, ale rozdíl pozná až tehdy, kdy Samolepky na zeď lodě bude chtít odstranit ze zdi, většinou půjde i s barvou na zdi.

Při výběru velké samolepky dbejte na mohutnost a výraznost motivu, aby samolepka neměla moc tmavých ploch apod., proto aby na výsledné zdi nepůsobila moc násilně. Jako každá grafika tak i Samolepky na zeď lodě potřebuje kolem svého motivu patřičný porostor, jinak může působit utiskle.

Aplikace Samolepky na zeď lodě je jednoduchá. Po vyjmutí z obalu ji nalepíte na vybrané suché, čisté a odmaštěné místo. Pokud se Vám samolepka přestane líbit, jednoduše ji opět sloupnete. Velkou výhodou je to, že tyto samolepky nepoškodí povrch, na který jsou nalepeny. Můžete je tak odstranit bez jakýchkoliv následků nebo je snadno vyměnit za nové. V nabídce jsou různě veliké i různě složité motivy.

Vyberte si vhodnou Samolepky na zeď lodě, kterou vám bude návštěva závidět.

Lepení Samolepky na zeď lodě není zdaleka tak složité, jako tapetování nebo nához štuku. Naopak je to velice jednoduché, ale i Samolepky na zeď lodě vyžadují nějakou práci. Zejména jde o správné zvolení povrchu, na který Samolepky na zeď lodě přijdou. Vhodnější jsou rovné povrchy, které pak nevytváří nechtěné vzduchové bubliny.