Samolepky na zeď osobnosti

Výběr místa závisí jen na vás, ale některá omezení samozřejmě existují. Měli byste se vyvarovat lepení na místa, kde je zvýšená teplota (krby, topení, trouba, …) a kde hrozí poškození Samolepky na zeď osobnosti od mastnoty a chemických prostředků. Dále se samolepky nesmí aplikovat na mokré, zaprášené a mastné zdi.

Takto využité Samolepky na zeď osobnosti budou designovým prvkem, co je navíc zábavný a v určitém smyslu naučný. Nejen doma si však můžete zpříjemnit prostředí, co vás denně obklopuje a mělo by vás těšit. I v práci potřebujete odvádět ty nejlepší výsledky, o které se zasazuje právě i interiér a jeho vlastnosti.

Samolepky na zeď osobnosti představují cenově dostupné řešení výzdoby interiéru. Výhodou je možnost výběru z obrovského množství motivů, takže každý si přijde na své.

Samolepky na zeď osobnosti se nemusí používat ale jen pouze na zdi. Samolepky na zeď osobnosti můžete aplikovat na jakoukoliv rovnou, suchou, hladkou a čistou plochu.

Aplikace je jednoduchá. Samolepky na zeď osobnosti jsou umístěné na přenosové fólii. Motivem položíte samolepku například na podlahu. Sejmete neprůhlednou fólii, vezmete samolepku a nalepíte ji na zeď i s fólií. Potom nálepku pořádně uhladíte, aby byla rovnoměrně nalepená. Poté opatrně sundáte přenosovou fólii. A je to hotovo. Pokud by se vám někde utvořila bublinka, opatrně ji propíchněte špendlíkem a vzduch z bublinky vytlačte prsty ven.