Samolepky na zeď plameny

Sháníte něco, čím byste rozzářili svůj byt či pokoj? Něco hezkého a moderního, ale nechcete s tím mít moc práce a nepořádku? Vyzkoušejte Samolepky na zeď plameny. Jedná se o moderní a jednoduché dekorace. Samolepky na zeď plameny jednoduše aplikujete a nepotřebujete k tomu žádné speciální nářadí.

Z názvu vyplývá, že samolepky jsou určené na stěny, ovšem nejenom na ně. Samolepky na zeď plameny lze aplikovat i na dveře, vypínače, nábytek atp. Platí, že povrch by měl být rovný a soudržný. Samolepky na zeď plameny nepatří na vlhké, čerstvě natřené nebo latexové povrchy.

Ptáte se, jaké Samolepky na zeď plameny se nejčastěji prodávají? Jsou to různé květiny, bambusy nebo stromy. Je to z toho důvodu, že se hodí i do míst, kde by živá rostlina nevydržela. Zabírají málo místa, takže je lze umístit i třeba za sedací soupravu nebo na chodbu. Výběrem přírodního motivu neuděláte chybu. Doporučujeme například bambus nebo stromy.

Naše Samolepky na zeď plameny jsou totiž samolepící! To sice neznamená, že by se naše dekorace sama vybalila z balíku a nalepila na zeď, ale už jste blízko! Naší samolepku prostě sejmete z papírového podkladu a nalepíte, hotovo! V jen velmi nepravděpodobném případě, že vás naše Samolepky na zeď plameny omrzí stačí opět jednoduše slepit, a vaše stěna zůstane neporušená! Na co ještě čekáte?

Samolepky na zeď plameny mají rozmanité druhy motivů, že je až těžké vybrat ten správný. Je však vhodné pořádně promyslet jaký motiv zvolíš a kam ho umístíš, aby to navzájem ladilo a upoutalo to pozornost návštěv. Pokud bys ráda Samolepky na zeď plameny umístila někam jinam, než na zeď, nevadí.