Samolepky na zeď šipky

Novinkou jsou speciální vynilové Samolepky na zeď šipky vyrobené ze stálobarevné fólie, které nabízíme ve více než 60 barvách a neomezeném množství velikostí. Vyberte si Samolepky na zeď šipky z naší široké nabídky.

Samolepky na zeď šipky dokáží velice rychle změnit kompletní dojem z bytu. Známí, kteří k vám přijdou si najednou budou myslet, že se najednou ocitli zcela někde jinde. U někoho jiného. Proč si tedy nezměníte během velice krátké doby celý svůj byt?

Výběr místa závisí jen na vás, ale některá omezení samozřejmě existují. Měli byste se vyvarovat lepení na místa, kde je zvýšená teplota (krby, topení, trouba, …) a kde hrozí poškození Samolepky na zeď šipky od mastnoty a chemických prostředků. Dále se samolepky nesmí aplikovat na mokré, zaprášené a mastné zdi.

Nabízíme velký výběr motivů a zajistíme výlep Samolepky na zeď šipky u vás doma. Zejména naše dekorace vytvářejí nové trendy ve zdobení interiéru.

Jednodušší a levnější varianta Samolepky na zeď šipky jsou vyřezávané z jednobarevné fólie. Výhodou je velká variabilita tvarů s možností výroby vlastního motivu na zakázku.